Aktuality
VŠE NOVÉ, CO PŘIPRAVUJEME
Ravioli s medvědím česnekem

Jako každý rok, máme pro Vás opět ravioli a těstoviny s medvědím česnekem. Tak neváhejte a objednávejte.

Nové auto

Dnes jsme uzavřeli výběrové řízení na nové auto, tak už se těšíme až za 6 neděl budeme mít tohoto krasavce před výrobnou. Před rokem, když nám odešla dodávka a nedala se již opravit, tak jsme byli zoufalí a nedovedli jsme si představit, jak zvládneme rozvoz našich těstovin k více jak 150 zákazníkům. Zvládli jsme to svými soukromými auty, které jsme "přestavěli na malé dodávky", což bylo někdy velmi složité, ale i úsměvné. O to více si budeme tohoto nového auta vážit. Děkujeme 

Integrovaný regionální operační program, projekt č.: CZ.06.2.58/0.0/0.0/15_005/0000212.

 

VOLNÁ PRACOVNÍ POZICE

Do našeho týmu uvítáme: 1/ PRACOVNÍKA DO VÝROBY; 2/ ŘIDIČE pro rozvoz našich výrobků po Praze a blízkém okolí. Obě pozice jsou vhodné pro osoby zdravotně postižené nebo zdravotně znevýhodněné. Pracovník ve výrobě je možný i na zkrácený úvazek.


Nástup: ihned.
V případě Vašeho zájmu nás kontaktujte: e-mail: info@pastafidli.cz; tel: 722 633 078.  

NOVINKY Z VÝROBNY

K dnešnímu dni zaměstnáváme celkem 7 osob zdravotně postižených. Do konce roku bychom rádi vytvořili ještě 2 nové místa. Máme více jak 150 odběratelů, přesto jsme zatím na hranici uživení. Trochu nás stlačují dolů naše staré dluhy a půjčky, kdyby těch nebylo, už si na sebe vyděláme. Tak nám držte palce, ať to zvládneme.

SÉPIOVÉ TĚSTOVINY

Dovolte nám představit Vám novinku v sortimentu: SÉPIOVÉ TĚSTOVINY.

Jsou vhodné zejména k rybám. Jedná se spíše o barevný efekt na talíři, kdy jsou těstoviny úplně černé, než aby to mělo chuť po sépiích. Na obrázek mrkněte zde

ŠPENÁTOVÉ TĚSTOVINY - novinka v sortimentu

Rádi bychom Vám představili naši novinku v sortimentu: ŠPENÁTOVÉ ŠPAGETY a TAGLIATELLE.
Tyto těstoviny vyrábíme z výtažku špenátu, který je od firmy Javero a je to opět bez jakýchkoli chemikálií, éček či přidaných barviv . Po uvaření barva nevybledne, zůstává sytá a chuť špenátu výrazná i po uvaření. 
Nově je budete moci koupit na farmářské trhu na Jiřáku už zítra tj. ve čtvrtek a nebo v maloobchodní síti, kam jsme je dneska začali dodávat. 
Přejeme DOBROU CHUŤ.

Nová posila v týmu Pasta Fidli!

Rádi bychom vám představili naší novou milou a šikovnou kolegyni Petru, která posílí náš tým ve výrobně. Přestože je Petra neslyšící, tak s námi komunikuje bezvadně. Momentálně studuje dálkově podnikání a ve volném čase například ráda cestuje, vaří, čte, kreslí nebo jezdí na koni.

Čerstvé těstoviny Pasta Fidli pomáhají

O čerstvých těstovinách Pasta Fidli vyšla obsáhlá dvoustrana v příloze novin Právo, kterou si můžete přečíst i vy. Moc nás to potěšilo. V článku najdete i bezlepkový recept vhodný pro celiaky, spolu s návodem, jak uvařit těstoviny Al Dente neboli na skus. Oba recepty si vyzkoušejte, báječně si pochutnejte a pomáhejte s námi!

Dobrovolnický den s Nadací Vodafone

Měli jsme mimořádně milou a podnětnou návštěvu. Mezinárodní vedení Nadace Vodafone přišlo na dobrovolnický den k nám do výrobny čerstvých těstovin Pasta Fidli v Mníšku pod Brdy. Rádi bychom tímto Nadaci Vodafone poděkovali za úžasný den a skvělou pomoc při zaměstnávání zdravotně znevýhodněných.

Děkujeme za senzační zástěry!

Děkujeme firmě Decotex  za krásné, zelené zástěry s nápisem Pasta Fidli, které jsme dostali sponzorským darem. 

Takhle báječně nám to v nových zástěrách od firmy Decotex slušelo i na Prague Food Festivalu.

Škola v Řevnicích vaří z našich čerstvých těstovin!
Dneska poprvé vaří z našich čerstvých těstovin i na základní škole v Řevnicích. Škola se chce zaměřit na zdravější stravu a proto do sortimentu zařadila i naše těstoviny. Dneska uvařili báječný studený salát z čerstvých těstovin, s krůtím prsíčkem a balkánským sýrem. 
Víte, že čím méně se vaří těstoviny, tím mají nižší glykemický index a jsou tudíž lehčeji zpracovatelné pro naše střeva? Samozřejmě jsou tudíž i méně kalorické. 

Takže gratulujeme žákům v Řevnicích, že mají tak osvícenou ředitelku a vedoucí jídelny.

Fotografie z Prague Food Festivalu

Prague Food Festival na Pražském Hradě se moc povedl, naš stánek navštívila celá řada zajímavých lidí, mimo jiné primátorka hl.m Prahy p. Adriana Krnáčová, samotný pan Maurer i jeden z největších českých astronomických mágů pan Roman Paulus,  fotogalerii si můžete prohlédnout zde

 

 

PASTA FIDLI NA HRAD!
16.5

29.-31.5 2015 vyrážíme na PRAGUE FOOD FESTIVAL, kde nás najdete přímo před Míčovnou Pražského Hradu. Šéfkuchař, pan Jiří Faltys pro Vás připravil vynikající recepty, mimo jiné i elixír života a mládí z mladého ječmene a hlívy ústřičné. Přijďte si k nám pro dosud supertajný recept! Můžete se těšit i na dílničky (vhodné pro všechny věkové kategorie), kde Vás rádi naučíme ruční výrobu plněných těstovin z našich lasagní. Jsme moc rádi, že nás pan Mauer osobně pozval a vybral na festival jako hosta, velice si toho vážíme a moc děkujeme!

 

Nový stánek

Máme nový stánek!

Konečně jsme se dočkali a máme nový stánek, který jsme dostali sponzorským darem od firmy Party stany Expodom.sk

Náš nový stánek na akce!
Dostali jsme sponzorským darem senzační rychleskládací party stan od firmy Expodom.sk a už se moc těšíme, jak s ním budeme vyrážet na akce, trhy a festivaly. Doufáme, že se Vám všem bude líbit tak, jako nám. Přátelé z expodom.sk, moc Vám děkujeme, že jste se rozhodli podpořit Pasta Fidli, a zaměstnávání zdravotně znevýhodněných osob. Vážíme si toho.

Recept ke světovému dni celiakie od Pasta Fidli

Ke světovému dni celiakie vyšel náš recept z bezlepkových těstovin. I s bezlepkovou dietou si můžeme pochutnat a užívat radosti ze života.

Začíná chřestová sezóna! Vyzkoušejte si recept od šéfkuchaře!

Začíná chřestová sezóna, a my jsme pro Vás máme mimořádně lahodný recept, přímo od šéfkuchaře Potrefené Husy na Albertově. Vařili jsme z úplně prvního sklizeného letošního Českého Chřestu z Hostína. Recept si určitě vyzkoušejte, je to fantastická delikatesa, ze zeleniny, jejíž kondice právě vrcholí recept zde ...>

Nemáte čas jít do obchodu pro naše těstoviny?

PASTAFIDLI jede za Vámi!

Najdete nás v těch největších e-shopech v Praze. Dopřejte si čerstvé těstoviny kdykoli Vás napadne:

www.kosik.cz

Konečně zdravé těstoviny, navíc ze ZELENÉHO JEČMENE!

Vyvinuli jsme těstoviny speciálně pro milovníky zdravé výživy, které mají natolik skvělé vlastnosti, že si na nich pochutná doslova každý. Těstoviny se zeleným ječmenem jsou superpotravina: bohatá na vitamíny, bílkoviny i minerální látky. Mladý zelený ječmen vyniká tím, že pomáhá tělu bránit se infekcím a zlepšuje krevní obraz. Bezvaječné celozrnné těstoviny se zeleným ječmenem jsou vhodné pro všechny labužníky, vegany, vegetariány i vyznavače zásadité stravy. Pochutnejte si, získejte dobrou náladu si a zároveň zlepšete i svou fyzickou kondici!

 

ČERSTVÉ TĚSTOVINY Z ČERVENÉ ŘEPY - NOVINKA

Blíží se nám jaro a tak jsme pro Vás připravili čerstvé těstoviny s červenou řepou. Je zde použit čistý koncentrovaný vývar z červené řepy, který dodává těstovinám krásnou barvu. Chuť řepy není nijak výrazná, ale labužník ji může určitě vnímat.

 

 

 

 


 

BEZVAJEČNÉ CELOZRNNÉ TĚSTOVINY S MLADÝM JEČMENEM - NOVINKA
 
 

 

Ochutnejte naší naprostou novinku, s mladým ječmenem špičkové kvality, který dodává těstovinám krásnou zelenou barvu, ale také poměrně výraznou chuť ječmene. V jedné porci je obsaženo přes 40% denní doporučené dávky. Mladý ječmen povyšuje čerstvé těstoviny na velmi zdravou potravinu. Vyjma enzymů si mladý ječmen zachovává vysoký obsah bílkovin a minerálů a navíc dělá těstoviny zásaditou stravou.  zelený ječmen

 

Těstoviny Pasta Fidli

CHCETE VĚDĚT, CO NOVÉHO NABÍZÍME?
Zadejte email, na který můžeme informace pravidelně zasílat.


 

OBJEDNÁVEJTE ON-LINE
jednoduše a rychle pomocí našeho nového objednávkového formuláře >>